serwis informacyjny
Strona główna
Ogłoszenia
Pracownicy
Organ prowadzący
Przetargi
  • Archiwum ogłoszeń o przetargach
  • Dyrekcja
    Status prawny
    Statut szkoły
    Fundusz socjalny
    Serwis
  • rejestr zmian
  • statystyki odwiedzin
  • instrukcja obsługi
  • redakcja BIP
  • administracja stroną BIP
  • PRACOWNICY

      Pracownicy

    Nauczyciele

               Kwapińska Anna - dyrektor szkoły

    1. lek. weterynarii Chlebik Artur - anatomia i fizjologia zwierząt
    2. Jarębski Tomasz - kierownik praktycznej nauki zawodu
    3. Katolik Andrzej - wychowanie fizyczne
    4. Kocińska Magdalena - biologia, chemia
    5. Kozłowska Anna - przedmioty zawodowe
    6. Kulpa Anna - matematyka
    7. Kurdupska Małgorzata - przedmioty zawodowe 
    8. Kurant Wiesław - instruktor nauki jazdy 
    9. Lichman Emilian - geografia
    10. Maciejewska-Pieróg Marta - matematyka
    11. Małachowska Magdalena - język rosyjski
    12. Markowska Małgorzata - język niemiecki
    13. Mroczkowska Aleksandra - przedmioty ekonomiczne i informatyczne
    14. Niedzielska Justyna - wychowanie fizyczne
    15. Pakulska Dominika - język polski
    16. Paradowska Beata - język niemiecki
    17. Pawlak Ewa - język angielski
    18. Pietrzak Dariusz - język angielski
    19. Pikuła Andrzej - przedmioty zawodowe
    20. Pińkowska Karolina - język polski
    21. Rojewski Kazimierz - przedmioty zawodowe
    22. Sarnowski Marcin - przedmioty zawodowe
    23. Smolińska Agnieszka - przedmioty ekonomiczne
    24. Szarecka-Zawidzka Irena - przedmioty zawodowe
    25. Szatkowska Barbara - religia
    26. Twardowska Kamila - pedagog
    27. Twardowski Przemysław - historia
    28. Walczak Ksymena - język polski
    29. Wąsikiewicz Zbigniew - przedmioty zawodowe
    30. Wojasiński Bartosz - przedmioty zawodowe 
    31. Zielińska-Lewandowska Małgorzata - przedmioty zawodowe
    32. Żelazek Iwona - pedagog, wychowawca w internacie

     


    Pracownicy szkoły

    1. Chrzanowski Cezary
    2. Grzybowska Agnieszka 
    3. Kędzierska Jolanta
    4. Michalak Anna 
    5. Michalak Grażyna
    6. Michałowska Krystyna
    7. Młynarkiewicz Damian
    8. Nowakowski Rafał
    9. Lichman Małgorzata
    10. Orlińska Maria
    11. Sikorski Andrzej
    12. Teśka Izabela 
    13. Walczak Lidia
    14. Wieczorek Halina
      udostępnił Tomasz Jarębski dnia 2016-02-10 inf |  zmiany |  statystyki |  góra 


    copyright © BIP Zespołu Szkół CKR im. Jadwigi Dziubińskiej w Staryn Brześciu v2008-2013 góra